Skip links

SUPREME VR
VAJİNAL ESTETİK LAZER

Supreme, en güncel teknoloji ile geliştirilen fraksiyonel karbondioksit lazeridir, en son teknoloji ürünü olan RF tüp (metal tüp) ve scanner modu sayesinde dermatoloji tedavilerinde en iyi etkilerin en düşük acı oranı ile görülmesini sağlar. Başlığının değiştirilebilir olması sebebiyle CO2 faksiyonel lazer ve ultracut CO2 Fraksiyonel uygulamalarında kullanılabilir. Supreme VR modelinde opsiyonel olarak sunulan VR (vaginal rejuvination) ve SUI (stress urinary incontinence) başlıkları ile yapılan tedaviler son dönemin en popular jinekolojik lazer uygulamaları arasındadır. Supreme VR modelinin rakiplerine göre en önemli artısı tedavinin lazer tarafından otomatik olarak yapılmasıdır, bu sayede kullanıcı hatalarının önüne geçilirken, aynı zamanda tarama çok daha sağlıklı yapıldığı için en iyi sonuçlar elde edilir.

Vajinal Gençleşme

Pelvis içerisinde bulunan mukoza dokusu içine ısı enerjisini ileterek, kolajen modellemesi başlatılır ve bu durumu takiben vajinal kanalın daralması sağlanır.

İdrar Kaçırma Tedavisi

Mesane ve idrar yollarında meydana gelen semptomların iyileştirilmesi amacıyla, Supreme VR lazeri ile vajinal duvarlar sıkılaştırılır.

Avantajları

  • Ful otomatik kontrol (rotasyon dahil)
  • Noninvazif
  • Uygulama süresi ve acısı çok düşük
  • Vajina kas gücünün ve elastikiyetinin arttırılması
  • Vajina duvarının yenilenmesi ve gerilmesi

Vajinal mukoza zarının içinde kollajenleri uyararak, vajinal kanalın daha esnek olmasına, idrar kaçırma semptomlarının iyileşmesine ve vajinal lezyonların azalmasına yardımcı olur. Bunların yanında standart fraksiyonel karbondioksit lazerin endikasyonları olan cilt yenileme, iz ve yara tedavileri gibi uygulamaları da çok daha efektif bir şekilde sunar.

Fraksiyonel lazer CICU, CO2’yi bir araç olarak kullanan bir lazerdir.

RF tüpü benimsenerek, CICU’nun güvenli olduğu ve istikrarlı bir güç ve hatta lazer kalitesi sağladığı düşünülmektedir. Çeşitli mikro deliklerden geçirilerek, cildin yeniden modellenecek şekilde kollajen ve elastinin uyarılması için yüksek ısı enerjisi uygulanır.

Ayrıca, CICU, doğal olarak iyileşmiş yara izlerine yardımcı olur ve bu tedaviyi sivilce izlerine ve büyük gözeneklere karşı en uygun hale getirir. Aynı anda CICU ile cilt parlaklığı üzerinde de çalışabilirsiniz.

Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.