Skip links

API 203
SAÇ ANALİZ CİHAZI

Aram Huvis, cilt analiz ve saç analiz konusunda dünyanın bir çok ülkesinde market lideridir. API 203 saç analiz cihazı ürün portfoyümüzün en popüler ürünlerinden birisidir. Kolay kullanımı, tüm telefon, tablet ve bilgisayarlara uyumlu olması sayesinde kullanıcı açısından konforlu bir cihazdır.

API 203 ve API 202 modellerinin farklı API 202’de 60x büyüten optik lens kullanılması, API 203’te ise 200x büyüten lensin kullanılmasıdır. API 203 daha çok saç kütiküllerinin analizi için geliştirilmiş bir saç analizi cihazıdır. 

API 203 saç analiz cihazındaki e-posta gönder özelliği sayesinde müşterilerinize cilt analiz raporlarını e-posta olarak gönderebilirsiniz. Bunun yanında print alıp elden de verebilirsiniz.

API 203 Saç Analiz Cihazı ile Yapılan Analiz Kriterleri

  • Saç Dökülmesi
  • Saç Kalınlığı
  • Saç Dipleri
  • Kütiküller

API 203 saç analiz cihazı kullanan saç ekim merkezleri, saç ekim klinikleri, hastaneler ve saç bakım merkezleri tedavileri öncesinde ve sonrasında hastalarına saç analizi yaparak tedavilerinin sonuçlarının bilimsel olarak ölçerek hasta memnuniyetini ve güvenini de arttırmaktadır.

API 203 saç analiz cihazında 200x büyüteçli optik lens kullanılmaktadır. Özellikle saç kütiküllerinin izlenmesi konusunda etkili bir analiz cihazıdır. Bu yüzden saç incelmesi problemleri, dökülme problemleri ile uğraşan hekimler ve kliniklerin favori saç analiz cihazlarından birisidir.

Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.