Skip links

STRIA STOP

Stria Stop yöntemi vücuttaki çatlakları %90’a varan oranlarda azaltan ve klinik çalışmalarla desteklenen bir yöntemdir. Ortomoleküler yaklaşım, ritmik vakum basınç yöntemi ve ultrason teknolojisini bir arada kullanan Stria Stop, 3 seansta çatlakları azaltmayı vaat ediyor.

Çatlak tedavileri arasında en başarılı yöntem olarak kabul edilen Stria Stop yöntemi, gelişmiş estetik teknolojileri benzersiz aktifler kullanan serumlar ve solüsyonlarla birleştirir ve evde kullanılan ürünlerle de desteklenir.

Stria Stop çatlak giderme yöntemi hem beyaz hem de kırmızı çatlaklarda etkilidir. Ergenlik çağındaki büyüme atakları sırasında oluşan çatlaklarda, hamilelik sonrası çatlak izlerinde, hızlı kilo alıp verme sonrası oluşan çatlaklarda etkilidir.

Stria Stop tedavisinden elde edilen sonuç kişinin yaşına, uygulama alanına ve çatlakların evresine göre değişmektedir. İşlem bölgenin büyüklüğüne göre 40-60 dakika arasında sürer ve tedaviler arasında 10-14 gün ara ile minimum 3 seans önerilir.

Stria Stop yöntemi, çatlakların görünürlüğünü kalıcı olarak azaltır. Ancak doğum gibi durumlarda hızlı kilo alımının tekrar çatlakların oluşmasına neden olabileceği de unutulmamalıdır.

Basit ve zararsız bir uygulama olmasına rağmen Stria Stop yöntemi hamile ve emziren kadınlara uygulanmaz.

Stria Stop Çatlakları Nasıl Azaltır?

Stria Stop ultrasonik çatlak giderme yöntemi, klinik ortamda resmi Stria Stop sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanırken, müşteriler de Sağlık Bakanlığı onaylı evde kullanım ürünleri ile çatlak giderme sürecini destekler.

Uygulama detayları; İçerdiği aktif maddeler sayesinde çatlakların azalmasını sağlayan özel profesyonel ürünlerin akustik osilasyon (ultrason) teknolojisi ile cilt altına maksimum penetrasyonu ile başlar. Daha sonra çatlak izlerinin olduğu bölgeye ritmik vakum yapılır, bu da kan dolaşımını hızlandırır, kontrollü bir hasar oluşturur ve hücre yenilenmesini sağlar. İşlem sonrası çatlakların kızardığı ve 5-10 gün içerisinde bu görüntünün normale döndüğü gözlenir.

Ultrason (Akustik Salınım) Neden Çatlakları Yok Etmenin Önemli Bir Parçasıdır?

Akustik osilasyon teknolojisi olarak da bilinen Stria Stop çatlak giderme sisteminde kullanılan ultrason teknolojisi sayesinde çatlak olan bölgelere uygulanan özel aktif serum ve solüsyonların cilt tarafından emilimi %700’e kadar artırılır ve etkisi diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında zaman 7 kat daha fazla görülür.

Stria Stop'u Nereden Alabilirim?

Stria Stop ultrasonik çatlak giderme yöntemini uygulayan sertifikalı ve akredite güzellik uzmanlarına ve doktorlara ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için lütfen https://en.striastop.com/ adresini ziyaret edin.

Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.