Skip links

LIPOFREEZE

Soğuk Lipoliz
Yağ dondurma uygulaması olarak da bilinen Soğuk Lipoliz uygulaması, vücudun belirli bölgelerindeki yağ hücrelerini azaltmak için kullanır. Aynı zamanda liposuction’ın ameliyatsız en iyi alternatifi olarak kabul edilir. Bu ağrısız uygulama ile vücudun doğal savunma mekanizması, yağ hücrelerini lenfatik sistem aracılığı ile vücuttan atar. Bu işlem yağ hücrelerinin sayısını azaltarak bölgesel incelme sağlar, aynı zamanda cildin çevresindeki alanları sıkılaştırarak selülit ve çatlakların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Lipofreeze 3

Lipofreeze 3, Soğuk Lipoliz ve LED teknolojisini bir araya getirerek bölgesel incelme sağlarken cildin zarar görmesini engelleyen yenilikçi bir cihazdır. Üstün sensör teknolojisi donanımı sayesinde cilt sıcaklığını -5 ve +10 derece arasında tutarak yağ hücrelerinin bütünlüğünü bozarken, LED ışık ile cildin tahriş olması engellenir. Lipofreeze 3, sadece uygulanan bölgedeki yağ hücrelerini hedef alarak, güvenli bir seans tecrübesi sağlar.

Dörtlü Güç

Lipofreeze’in en önemli özelliklerinden birisi dört başlık aplikatörünün aynı anda kullanılabilmesi ve böylelikle çok daha kısa bir seans süresi sağlamasıdır.

Lipofreeze 3, yağ hücrelerini en güvenli ve etkili şekilde vücuttan atmak için son derece gelişmiş bir soğutma ve LED teknolojisi kullanır. Lipofreeze’in ileri teknolojisi sayesinde egzersiz ve diyetle tedavisi mümkün olmayan dirençli yağ fazlalıklarını azaltır. Bu yenilikçi yöntem ile birlikte bel bölgesindeki inatçı yağlardan kurtulabilir ve doğal-uzun süreli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Lipofreeze 3 ile Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Karın, Uyluk, Kalçalar, Üst Kollar, Bel, Sırt, Boyun

Lipofreeze 3'ün faydaları nelerdir?

  • Neredeyse liposuction kadar etkili ve ameliyatsız bir yöntemdir.
  • Tek seansta aynı anda dört alanda uygulanabilir.
  • Seanstan hemen sonra normal günlük aktivitelerine devam edebilir.
  • Gelişmiş sıcaklık sensörleri ve soğutma sistemi sayesinde cilde olası zarar verme riski neredeyse sıfırdır.

Çoğu zayıflama tekniğinde olduğu gibi yağ hücrelerinin hacmi küçülmez, aksine yağ hücreleri vücuttan kalıcı olarak atılır. Bu sayede uygulama yapılan bölgede tekrar yağ hücrelerinin oluşması çok daha zorlaşır, zira yeni yağ hücresi üretilmesi gerekir. Diğer yöntemlerde fazla kalori alındığında yağ hücrelerinin hacimlerinin artması çok daha kolay gerçekleşir.

Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.