Skip links

SHAPE
EXPERT

Shape Expert, cilt sıkılaştırma ve vücut şekillendirme işlemleri için en gelişmiş yüz ve vücut şekillendirme cihazıdır. Lokalize yağ ve selülitle savaşmak, yüz sıkılaştırmak ve yüzü gençleştirmek için bir güç merkezi olduğunu kanıtlanmış çeşitli teknolojileri sinerjik olarak birleştirir.

Platform; çekici, tamamen özelleştirilmiş tedavileri doğal ve uzun ömürlü sonuçlara dönüştürmek için en son yenilikleri birleştirir. Bu tür bir kombinasyon, tedavi süresini ve seans sayısını azaltırken daha etkili sonuçlar verir.

Shape Expert 5'in Faydaları Nelerdir?

  • Kan dolaşımını iyileştirir.
  • Lenfatik drenajı artırır.
  • Selülit görünümünü azaltır.
  • Daha sıkı, canlı ve daha pürüzsüz bir cilt ve vücuda kavuşmanızı sağlar.
  • Yüz RF ile yüz germe ve gençleştirme tedavilerine destek olur.

Shape Expert Teknolojileri

Radyofrekans (RF)

Radyofrekans (RF) uzun süredir kullanılmaktadır ve cilt elastikiyetini artırmaya yönelik cerrahi olmayan bir yöntem için en iyi seçeneklerden biri olduğu kanıtlanmıştır. Teknoloji, dermis olarak bilinen derinin derin tabakasını ısıtmak için canlılık dalgalarının kullanılmasını içerir. Bu ısı kolajen üretimini uyarır. Kolajen, cildinize sıkılığını veren vücudunuzdaki en yaygın proteindir.

Shape Expert’in RF teknolojisi, deri altı yapılardaki su moleküllerini 10 MHz frekansında ısıtarak sürtünme etkisi yaratarak kolajen üretimini tetiklemeyi amaçlar.

Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.