Skip links

SUPREME FRAKSİYONEL
CO2 LAZER

Supreme, en güncel teknoloji ile geliştirilen fraksiyonel karbondioksit lazeridir, en son teknoloji ürünü olan RF tüp (metal tüp) ve scanner modu sayesinde dermatoloji tedavilerinde en iyi etkilerin en düşük acı oranı ile görülmesini sağlar. Başlığının değiştirilebilir olması sebebiyle CO2 fraksiyonel lazer ve ultracut CO2 Fraksiyonel uygulamalarında kullanılabilir.

Supreme Fraksiyonel Lazere opsiyonel olarak eklenen vajinal tedavi robotu ile VR (vaginal rejuvination) ve SUI (stress urinary incontinence) başlıkları eklenir. Bu robot ve başlıkları ile yapılan tedaviler son dönemin en popular jinekolojik lazer uygulamaları arasındadır. Supreme VR modelinin rakiplerine göre en önemli artısı tedavinin lazer tarafından otomatik olarak yapılmasıdır, bu sayede kullanıcı hatalarının önüne geçilirken, aynı zamanda tarama çok daha sağlıklı yapıldığı için en iyi sonuçlar elde edilir.

Kullanım Alanları

Karbondioksit fraksiyonel lazerlerin birçok kullanım alanı vardır bunlardan bir tanesi sivilce izleri ve akne izi tedavisidir. Başka bir kullanım alanı cilt gençleştirmedir. Çatlak tedavisinde de kullanılan Supreme Fraksiyonel CO2 lazer çok başarılı sonuçlar almanızı sağlar. Genişlemiş gözeneklerin sıkılaştırmasında fraksiyonel lazer başarılıdır. Gözaltı morluklarının giderilmesinde kullanılmaktadır. Ciltteki ameliyat izleri, jilet izleri, yara izlerinin tedavisi başka bir kullanım alanıdır.

Estech Global Supreme Karbondioksit Lazerin diğerlerine göre birçok avantajı vardır.

  • Ayarlanabilir Derinlik ve Güç Kontrolü
  • Enerjiyi ve micro-beam (mikro ışın) sayısını değiştirerek, ciltte inilen derinlik ve cilde uygulanan güç çok hassas bir şekilde kontrol edilebilir. Bu sayede, iyileşme süresi, uygulayıcı ya da doktor tarafından istenildiği şekilde kontrol edilebilir.
  • Minimum Down Time (İyileşme süreci) 
  • Fraksiyonel lazerlerde, iyileşme sürecini etkileyen faktörlerden birisi micro-beam boyutudur. 100 micron değerinde micro-beamlere sahip olan Supreme Fraksiyonel CO2 lazer, bu özelliği sayesinde, çok daha kısa iyileşme süresi sağlar.

Kısa Tedavi Süreleri

Ergonomik Alman üretimi olan CPG Scanner (tarayıcı), kullanıcıya geniş bir tedavi alanı sunar ve yüksek hızı sayesinde tüm yüz, 10 dakika kadar kısa bir sürede taranır. Estech Global Supreme Fraksiyonel CO2 Lazer, aynı kategorideki diğer cihazlar ve lazerler ile 5-6 uygulamada alınan sonucu, sadece tek bir seansta almanızı sağlar.

Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.