Skip links

HYDRASMART PRO

Hydrasmart Pro, Estech Global ailesinin Haute Couture Cilt Bakım Cihazlarından biridir. Hydrasmart Pro, yalnızca bir hidra dermabrazyon veya bilinen adıyla Hydra-Facial uygulama cihazı değil, aynı zamanda kullanıcıların müşterilerinin cilt ihtiyaçları için son derece etkili serumlar hazırlayabilecekleri bir cihaz olduğu için profesyonel cilt bakımında bir atılımdır; bu yüzden ona “Akıllı Cilt Bakımı” diyoruz.

Hydrasmart Pro Serumlar

HydraSmart Pro Serumlar, Hydrasmart Pro cihazları için özel olarak formüle edilmiştir. Pro Serumlar, HydraSmart Tedavilerini güçlendirmek için en güçlü aktif bileşenlerin son derece yüksek yüzdeleriyle tasarlanmıştır. Serumlar, faydalarının türüne göre 7 kategoriye ayrılır:

  • Yaşlanma Karşıtı
  • Leke Karşıtı,
  • Hidrasyon,
  • Sebum Dengesi,
  • Gözenek Azaltma,
  • Kafa Derisi ve Saç,
  • Kızarıklık Karşıtı

Pro Serum Tablosu

Hydrasmart Terapi

Standart HydraSmart Akıllı Cilt Bakımının ardından, yüzeysel peeling sonuçlarını artırmak için Pro Sprey için Başlangıç Peeling’lerinden biri seçilebilir. Bu aşama, eksfoliyatörü cilde eşit şekilde dağıtmanın etkili ve rahat bir yolu olan Pro Sprey ile yapılır.

Hydrasmart Akıllı Cilt Bakımı’nın ikinci aşaması, danışanların ihtiyaçlarına göre benzersiz serumların özelleştirilmesi ve hazırlanmasıdır. Bu aşamada cildin ihtiyacına ve hastanın isteğine göre Pro Serum veya Pro Serumlar seçilir (Bir seansta en fazla 3 Pro Serum kullanılabilir).

Eşsiz etken maddelere sahip uygun serumlar seçildikten sonra Hydrasmart Pro cihazının enjektör haznesine yerleştirilir ve serumlar baz solüsyon ile karıştırılır. Hidradermabrazyon yoluyla cilde iletilirler.

Teknik Özellikler

Device Size and Weight: 39 cm (lenght) x 48cm(width) x 96cm(height), 37kg
Waste Tank Capacity: 2000 ml
Solution Tanks’ Capacity: 500 ml
PRO Tank Capacity: 100 ml
Vacuum and Flow
Pressure:
Up to -590 mm/Hg (-11,41 psi)
Electrical Requirements: 220/230 VAC, 5A, 50/60 Hz, Single Phase
Packaging Size: 70x80x130cm

Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.