Skip links

COOLASE DİYOT LAZER

Pürüzsüzlük Hiç Bu Kadar
Kolay Olmamıştı
Tüm cilt tipleri ve vücut/yüz bölgeleri için uygun, konforlu ve verimli bir lazer epilasyon tedavisi sağlayan yenilikçi bir lazer cihazı olan üstün Coolase diyot lazerimiz ile tanışın.
Yüksek bir spesifikasyona sahip Coolase, piyasadaki en iyi diyot lazerlerden biridir. Lazer, üç dalga boyunun kanıtlanmış faydalarını bir araya getiren ve kliniklerin tek dalga boyu alternatiflerine kıyasla maksimum sonuçlar ve esneklik elde etmesine olanak tanıyan Üçlü Lazer Dalgaboyu Teknolojisine (Triple Laser Wave Technology) sahiptir.

Coolase, kârlılığı en üst düzeye çıkarmak için yerleşik, yüksek hacimli klinikler için tasarlanmış, piyasadaki en hızlı, en güvenli ve en güçlü lazer epilasyon sistemlerinden biridir.

Üçlü Lazer Dalga Boyu Teknolojisi

Coolase, üç farklı dalga boyu (755nm, 810nm ve 1064nm) ve birleştirilmiş dalga boylarına bir aplikatör ile çalışmak üzere tasarlanmıştır ve tüm cilt tiplerinde tüm tüy tiplerini kalıcı ve güvenli bir şekilde azaltır.

Bu üç dalga boyu, enerjiyi farklı cilt derinliklerine iletir ve kıl kökleri çeşitli derinliklere yayıldığından tek dalga boyundan daha başarılı ve hızlı bir sonuç sağlar.

Uzatılmış Garanti

Coolase yoğun klinikler için tasarlanmıştır; bu nedenle uzatılmış bir yıl veya 50 milyon atış garantisi ile birlikte gelir.

Coolase ile Pürüzsüz Cilt

3 Dalga Boyu

Pe Epidermis Soğutma Teknolojisi

PE Epidermis Soğutma ve Danışan Güvenliği

Coolase lazerde ve aplikatöründe üç ayrı sıcaklık sensörü vardır. Aplikatör ucunun sıcaklığını sürekli olarak izleyerek aplikatörün ucunda her zaman 3-10°C’lik sabit bir sıcaklığı garanti ederek güvenli uygulamalar sağlar.

Coolase ile Lazer Epilasyon

  • Üçlü lazer dalga boyu teknolojisi
  • İdeal danışan konforu için PE epidermis Soğutma sistemi
  • Tüm cilt tiplerinde ve tüm vücutta kullanılabilir
  • İlk seanstan itibaren hızlı tüy dökülmesi
  • Kalıcı tüy azaltma
Hemen Detaylı Bilgi Alın.
Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurabilir veya hemen bizi arayabilirsiniz.