Ses ile Zayıflama – Sonix Vibroplate
Sonix, elektromanyetik teknolojileri ve ultrason sistemini birleştirerek 3-50 Hz frekansları arasında sonik titreşimler yaratır. Sonix, vibro plate üzerinde dikey titreşimler oluşturarak, tek tek kasların, dokuların ve hücrelerin içine nüfuz eden, onları uyaran ve fiziksel egzersiz etkisinden daha fazlasını yaratan hassas titreşimler gönderir. Sonix, fiziki yapınıza göre, bağımsız titreşimli frekansları ve yoğunluk seviyelerini ayarlamanızı sağlar.
Sonix, gönderilen titreşimlerle kas gücünü artırır, kemik mineral yoğunluğunu ve büyüme hormonunu destekler, kan ve lenf dolaşımını hızlandırır; duruş ve denge için yararlı iyileştirmeler sağlar. Bu avantajlar yaşlı, hasta, engelli, obez, sakatlanmış ve tabiî ki kadınlarda sağlık bakım endüstrisinin tüm alanlarında uygulanabilir ve çok etkilidir.

Sağlıklı Bir Yaşam Yaşam İçin, Harika Titreşimler!

  • Üstün dikey titreşim hareketi,
  • İnce, hafif ve şık tasarım,
  • Taşıma ve kurulum kolaylığı,
  • Dokunmatik sensörle uyumlu led ekran,
  • Sonik güç kaynağından verilen güvenilir sinüzoidal sonik dalga,
  • Frekans sıklığı ve yoğunluğu ayarlanabilir,
  • Güvenli hız kontrol sistemi,
  • Patentli ve eşsiz bir teknoloji.

Sadece Estetik Amaçlı Değil, Aynı Zamanda Sağlık
Sonix, egzersiz ve vücut şekillendirmenin yanında sağlıklı bir yaşam için de sizin yanınızda. Yaşlanma kaynaklanan çeşitli hastalıkları önlemek amacıyla, düzenli olarak uygun egzersiz yapmak önemlidir. Sonix klasik titreşim cihazlarının aksine tüm vücutta titreşim üretir. Bu sayede metabolik ve kas-iskelet sisteminde oluşan problemlerin önlenmesine katkıda bulunur; kan ve lenf dolaşımını artırır.

Sonix ile Estetik ve Vücut Şekillendirme
- Kanın içindeki serbest yağ asidi’ni (FFA) arttırır.
- Selülit problemini giderir.
- Lenf ve kan dolaşımını artırır.
- Bazal metabolizmayı hızlandırır.
- Karın içindeki sindirim organlarını uyararak, sindirim sürecini hızlandırır ve iyileştirir.
- Büyüme hormonunu artırırken, stres hormonunu azaltır.

Klasik Vibro Plate’lerden Çok Daha Ötesi!

 

Motor tipi

Krank tipi

Tahterevalli tipi

Sonix

Efektif Frekans (hz)

20 hz üzeri

30 hz üzeri

18 hz

3-50 hz

Hassaslık ayarı

Hayır

Hayır

Hayır

Evet

Dikey

Hayır

Evet

Hayır

Kesinlikle evet

Motor gürültüsü

Yüksek

Makul

Makul

Hiç yok

Devamlılık

Az

Az

Az

Yarı kalıcı

Alçak frekans Büyümesi

Hayır

Opsiyonel

Hayır

Mevcut

Mekanik Emniyet

Makul

Az

Makul

Yüksek

Motor Modeli
Aksiyon ve reaksiyon mekanizmasını esas alır, üretimi kolaydır, pazarda yaygındır, doğru olmayan dikey hareketler üretir, yüksek ses çıkarır, sıklıkla düzensizlikler olur ve dengesiz vücut hareketlerine sebep olur. Kemik ve eklemlerde ağrıya neden olabilir.

Krank Modeli
Devir motoru tabanını yukarı aşağı bastırarak dikey vibrasyonlar üretir. Alçak frekanslarda istenmeyen ve merkezden uzakta hareketler oluşur. Güç seviyesi akselerasyona bağlıdır, yüksek frekanslarda insan vücuduna fark edilir negatif etkiler bırakır.

Tahterevalli Modeli
Bu model, krank modeli gibi hareket eder, örneğin sol yukarı ve sağ aşağı şeklinde, merkezden uzakta istenmeyen hareketler oluşur, Vibrasyon daha çok vücudun alt kısmında oluşur, kalça ve bel kısmında sakatlanmalara sebep olabilir.

Sonix
Sonix, elektromanyetik teknolojileri ve sonik dalga ultrason sistemini adapte ederek çok net ve dikey vibrasyonlar üretir. Bu sayede titreşim tüm vücudun çalışmasını sağlar. Çok az ses çıkarır, zaman içerisinde etkisinde düzensizlikler görülmez. Sonix, bireysel fiziki koşullara uygun bağımsız frekans ve hassasiyet kontrolü ile geliştirilmiş ilk üründür. Tablodaki klasik vibro plate ürünlerine göre çok daha efektif ve sağlıklı bir sistemdir.