Aram Huvis, cilt analiz ve saç analiz konusunda dünyanın bir çok ülkesinde market lideridir. ASN-II 203 saç analiz cihazı ürün portfoyümüzün en popüler ürünlerinden birisidir. Kolay kullanımı, tüm telefon, tablet ve bilgisayarlara uyumlu olması sayesinde kullanıcı açısından konforlu bir cihazdır.

ASN-II 203 ve ASN-II 202 modellerinin farklı ASN-II 202'de 60x büyüten optik lens kullanılması, ASN-II 203'te ise 200x büyüten lensin kullanılmasıdır. ASN-II 203 daha çok saç kütiküllerinin analizi için geliştirilmiş bir saç analizi cihazıdır. 

ASN-II 203 saç analiz cihazındaki e-posta gönder özelliği sayesinde müşterilerinize cilt analiz raporlarını e-posta olarak gönderebilirsiniz. Bunun yanında print alıp elden de verebilirsiniz.

ASN-II 203 Saç Analiz Cihazı ile yapılan analiz kriterleri

  • Saç Dökülmesi
  • Saç Kalınlığı
  • Saç Dipleri
  • Kütiküller

ASN-II 203 saç analiz cihazı kullanan saç ekim merkezleri, saç ekim klinikleri, hastaneler ve saç bakım merkezleri tedavileri öncesinde ve sonrasında hastalarına saç analizi yaparak tedavilerinin sonuçlarının bilimsel olarak ölçerek hasta memnuniyetini ve güvenini de arttırmaktadır.

ASN-II 203 saç analiz cihazında 200x büyüteçli optik lens kullanılmaktadır. Özellikle saç kütiküllerinin izlenmesi konusunda etkili bir analiz cihazıdır. Bu yüzden saç incelmesi problemleri, dökülme problemleri ile uğraşan hekimler ve kliniklerin favori saç analiz cihazlarından birisidir.