Aram Huvis, cilt analiz ve saç analiz konusunda dünyanın bir çok ülkesinde market lideridir. ASN-II 100 cilt analiz cihazı ürün portfoyümüzün en popüler ürünlerinden birisidir. Kolay kullanımı ve hiçbir cihaza bağlanması gerekmeden işlem yapabilir olması açısından çok kullanışlıdır. ASN-II 100 cilt analiz cihazı tek başına kullanılabilir bir cilt analiz cihazıdır, ne laptop, ne telefon ne de tablete ihtiyaç duyar.

ASN-II 100 cilt analiz cihazındaki e-posta gönder özelliği sayesinde müşterilerinize cilt analiz raporlarını e-posta olarak gönderebilirsiniz. Bunun yanında print alıp elden de verebilirsiniz.

ASN-II 100 Cilt Analiz Cihazı ile yapılan analiz kriterleri
1. Nem
2. Sebum (U/Tzone)
3. Gözenek
4. Melanin
5. Akne
6. Kırışıklık
7. Hassasiyet

ASN-II 100 kullanan dermatoloji klinikleri, güzellik merkezleri ve poliklinikler tedavileri öncesinde ve sonrasında hastalarına cilt analizi yaparak tedavilerinin sonuçlarının bilimsel olarak ölçerek hasta memnuniyetini ve güvenini de arttırmaktadır.

Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz "ürün tavsiyesi" hizmeti sayesinde tüm cilt analiz ve saç analiz cihazı modellerimiz, kurumsal müşterilerimizin kendi kozmetik ürünlerini cilt tipine göre otomatik ürün tavsiyesi yapabilmektedir.